Leírás és Paraméterek
Ezek a csodás szobrok magukban hordozzák Földanya erejét és hatalmas szeretetét. Földanyát nevezzük Gaianak, sok más neve mellett, melyek minden vallásban és kultúrában fellelhetőek. A Földbolygó szelleme maga Gaia, az anyagi világot számunkra megtestesítő hatalmas szellemi lény. Ő biztosítja számunkra, hogy meg tudjuk élni a 3D világban személyes feladatainkat. Mindenkivel kapcsolatban van az egész bolygón, de nem avatkozik bele feladatainkba, meghagyja a szabad akarat jogát. Ha képessé válunk egységben lenni a belőle áradó erőkkel, akkor olyan egyensúlyi állapot alakul ki bennünk, ami a tökéletes egység felé vezet. Az egység állapotában képessé válhatunk feltétel, előítélet, ártás és minden negatív hozadék nélkül kapcsolódni embertársainkkal, a természettel, a természeti szellemekkel, az állatokkal és természetesen magával Gaiaval. Minél erősebb ez az egység állapot a minket körülvevő világgal, annál tisztábbak tudnak lenni megéléseink és fejlődésünk villámgyorssá válhat.
Kézbe véve vagy csak a térbe kihelyezve is érezhető amint a csodás erő szétárad belőlük. Megteremti a harmóniát, a békét, az összhangot a lelkek között, legyenek azok emberi, állati vagy épp növényi formában jelen, mostani megtestesülésük alkalmával. Avatott szoborként tökéletes lehet akár oltárszoborként is.
Minden darab kézi munkálatokkal készül. Nincs két egyforma, mindegyik darabnak megvan a maga sajátos egyedi jellemzője. Lehet ez a szín, annak árnyalata, vagy az apróbb kis lyukacskák a szobor felületén. Ezektől varázslatossá, szinte élővé változik.
Anyaga minőségi gipsz, melyet lakkréteggel vontunk be. A márványos árnyalatot, természetes festékkel hoztuk létre. Elkészítése során minden darabhoz kristályeszenciát kevertünk, így energetikailag egy sokkal erőteljesebb és magasabb rezgésű szobrot hozhattunk létre. Az elkészült szobrokat pedig felavattuk egy szertartás keretében és felajánlottuk magának Gaianak, hogy használja, mint földi testet. Így ezen szobrok avatott szent szobrok, melyek múrtikként szolgálnak. (A múrti indiai eredetű szó. Jelentése: az istenség megtestesülése egy tárgyban, amely lehet kép vagy szobor.)